Bağlarımızın İçinde Yer Alan Tadım Evimizi, Şaraplarımızı Doğduğu Topraklarda Deneyimlemeniz İçin Hayata Geçirdik. Burada Doğanın Sesini Dinleyip Bölgenin Özelliklerini Keşfedebilir, Şarabın Hikayesini Bizden Öğrenebilirsiniz. Yolumuz Uzun ve Kapasitemiz Sınırlı Olduğundan Bir Aksilik Yaşanmaması Adına

Bağlarımız içerisinde bulunan tadım evimizde doğanın seslerini dinleyip, şaraplarımızın doğduğu topraklarda deneyimlemeniz için hayata geçirdik.

Ziyaret Edin

Üzüm yetiştirme ve hasat etme süreciyle alakalı bilgi alacak ve elbette bir kadeh şarapla güzel bir gün batımının tadını çıkaracaksınız.

Hasat edildikten sonra üzümlere ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Sihrin gerçekleştiği yer burasıdır. Farklı şarap türlerinin fermantasyonu, yıllandırılması ve kupajlanma sürecinde sizlere şaraphanemizden bilgi edinebilirsiniz.

Bağ arazimizin en güzel yerine konuşlandırılmış restoranımızda, dört bir yanınız üzüm asmalarıyla çevrili, eşsiz manzaraya karşı, sevdiklerinizle beraber, güzel anılarınız arasında hep kalacak, keyifli bir deneyime davet ediyoruz.

Yaz kış mevsimsel olarak değişen zengin alakart menümüzden seçeceğiniz tabaklar, özenle işlediğimiz şaraplarımıza eşlik edecek.

Tarladan ve pazardan en taze ürünlerle hazırlanan, Ege’nin hafifliğine ayak uyduran, lezzetli, keyifli menümüzden seçim yapabilir, taş fırında, meşe odununda yapılmış Roma tarzı dilimli pizzalardan, el yapımı taze makarnalardan, yörenin zenginliğinden faydalanıp oluşturduğumuz peynir tabağı, şarküteri tabağından söyleyip dostlarınızla, sevdiklerinizle mutlu sofralar kurabilirsiniz.

Bu güzel masanın etrafında hep beraber buluşmak, tanışmak, paylaşmak dileğiyle…

Tadım Evi

Ziyaretçilerimize Özel

Sizler için özel olarak hazırlanmış bu tadımlar, konukseverlik ekibimiz tarafından elle seçilen ve her üyenin damak zevkine ve tercihlerine uyacak şekilde özel olarak hazırlanmış beş şaraplık bir uçuşu içerir.

Gerçek bir Maadra deneyimi için en çekici şaraplarımızı seçkin zanaatkar peynirleri ile birlikte sergileyen sürükleyici bir tadımın tadını çıkarın.