T a d ı m E v i

Bağlarımızın İçinde Yer Alan Tadım Evimizi, Şaraplarımızı Doğduğu Topraklarda Deneyimlemeniz İçin Hayata Geçirdik. Burada Doğanın Sesini Dinleyip Bölgenin Özelliklerini Keşfedebilir, Şarabın Hikayesini Bizden Öğrenebilirsiniz. Yolumuz Uzun ve Kapasitemiz Sınırlı Olduğundan Bir Aksilik Yaşanmaması Adına

Bağlarımız içerisinde bulunan tadım evimizde doğanın seslerini dinleyip, şaraplarımızın doğduğu topraklarda deneyimlemeniz için hayata geçirdik.

Ziyaret Edin

T a d ı m

Üzüm yetiştirme ve hasat etme süreciyle alakalı bilgi alacak ve elbette bir kadeh şarapla güzel bir gün batımının tadını çıkaracaksınız.

Ş a r a p h a n e

Hasat edildikten sonra üzümlere ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Sihrin gerçekleştiği yer burasıdır. Farklı şarap türlerinin fermantasyonu, yıllandırılması ve kupajlanma sürecinde sizlere şaraphanemizden bilgi edinebilirsiniz.

Tadım Evi

Ziyaretçilerimize Özel

Ö z e l T a d ı m

Sizler için özel olarak hazırlanmış bu tadımlar, konukseverlik ekibimiz tarafından elle seçilen ve her üyenin damak zevkine ve tercihlerine uyacak şekilde özel olarak hazırlanmış beş şaraplık bir uçuşu içerir.

İ k i K i ş i l i k Ş a r a p v e P e y n i r

Gerçek bir Maadra deneyimi için en çekici şaraplarımızı seçkin zanaatkar peynirleri ile birlikte sergileyen sürükleyici bir tadımın tadını çıkarın.